Ürünler

Sunduğumuz tüm Ürünlerimizin Kalite Standartlarında olmasını sağlamak bizim görevimizdir. Yurtdışı ve Yurtiçi tedarek etdiğimiz tüm Maddeler Üretime geçmeden Fabrika içi örnekler alıp Test ederek belgelendirip stoklamakdayız.

 

Tüm tedarek etdiğimiz Kullanıma hazır olan Ürünlerin Üretim Tesisleri Standartlara uyum sağlaması bizim sartimizdir. Müşterilerimize sunduğumuz kendi Üretim harici Ürünlerin sürekli Zorlu Kimyasal Tarafindan test edilmektedir.

 

İhtiyaç üzerine tüm Kalite Belgelerini ve Test sonuçlarını Internet sitemizden indirebilirsiniz.

Çevirmeli Kimyasal Cam Dübel

Kimyasal Baglanti uygulamanin en ucuz, hizli ve profesyonel yolu...

Reçine ve Kuvarz Kum içerikli Cam Kapsül Bağlantı. uygulanacak delige yerleştirilir. Saplamayı aynı deligin içerisine Matkap ile çevirerek yerleştirince Cam Kapsül delik içerisinde kırılır. Donma Süresini bekleyince Saplama ve Beton arasında sertleşen Reçine yapışır. Çekme gücünü yükseltip Bağlantıyı Betona bindirmeden Sarsıntıyı ve Bağlantı zeminin çatlamayı önler ve Ömrünü uzatır. C25 ve Üstü arasında Çatlaksiz Betonlarda Kullanılacaktır.

Çakmalı Kimyasal Cam Dübel

Elektrikli Matkapsiz kullanimina uygun - Cekic ile Kolay ve Hizli Baglanti Cözümü...

Reçine içerikli Cam Kapsül Bağlantı uygulanacak deliğe yerleştirilir. İnşaat Demiri / Saplamayı deliğin içerisine Çekiç ile Çakınca, Cam Kapsül delik içerisinde kırılır. Donma Süresini Bekleyince Nervürlü Demiri veya Saplamayi Beton arasında sertleşen Reçine yapıştirir. Çekme gücünü yükseltip Bağlantıyı Betona bindirmeden Sarsıntıyı ve Çatlamayı önler ve ömrünü uzatır. C25 ive üstü arasında Çatlaksız Betonlarda Kullanılacaktır.

Kimyasal Kartuş

Standart disi Deliklerde ve Tugla gibi Bosluklu Deliklerde kullanima uygun...

Kimyasal kartuşlar zemine göre değişik yapıştırıcı ve sertlestirici ile üretilmektedir. Özel ölçülere göre sunduğumuz tabanca ile sıkılınca kimyasal sıvı ile sertleştirici karışıp saplama veya inşaat demirin ve uygulama yapılacak zeminin arasında yapışmayı sağlar. Donma sürelerinden sonra bağlantı yapılınabilinir. Çekme gücünü yükseltip bağlantı yükünü betona bindirmeden sarsıntıyı ve çatlamayı önler ve ömrünü uzatır. Beton mukavatı C25 ve üstü  arasında çatlaksız Betonlarda kullanılacaktır. Kimyasal kartuş yan ürün olarak sundugumuz süzgeçler ile

delikli TUĞLA gibi aralıklı zeminlerde kullanılabilinir.

Kimyasal Dübel Saplama

Kimyasal Baglntilar icin özel üretilmisdir...

Zorlu Kimyasal Saplama, kimyasal bağlantı ile sabitleme için özel olarak üretilmiştir. Farklı malzemelerden yapılmış ankraj rotu 45 derecelik konik uç ile karakterize edilir. Bu kimyasal Recine veya Cam Dübel ile doldurulmuş deliğe vidalanmasını kolaylaştırır. Makine ile vidalamak için idealdir ve her bir boyut için ayrı ayrı tanımlanabilen işaretleme işareti, çok fazla vidalanmasına engel olur.

Kimyasal Kartuş Süzgeç

Untertitel eingeben
Hier fügen Sie einfach eine kleine Beschreibung ein.

Tamamlayıcı Ürünler

Untertitel eingeben
Hier fügen Sie einfach eine kleine Beschreibung ein.

Zorlu Kimyasal Baglanti Sistemleri San. Tic. Ltd. Sti.

Mimar Sinan Sanayi Sitesi 17. Cad. No. 36

19100 Corum / TÜRKEI

Tel: +90 364 234 95 05

Fax: +90 364 234 95 15

contact@zorluchemicals.com

Druckversion Druckversion | Sitemap
© Zorlu chemicals ltd.